DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Quicksilver

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 22:20

Quicksilver

 

Quicksilver: Eğlence ve Güvenliğin Harmanı

Quicksilver serisi, eğlence ve stili pratiklik ve güvenlikle harmanlayarak her zaman mükemmel bir deneyim sunmuştur.

Brunswick Group’un liderliğindeki deneyimli tasarımcılar, mühendisler ve deniz mimarlarının işbirliğiyle Quicksilver serisi sürekli olarak gelişiyor. Bu güçlü ortaklık, gerçek bütünlük ve derinlikle birleşerek daha fazla tekne serisinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Quicksilver, stabiliteyi artıran sınıfının en iyisi uzunluk-kiriş oranına sahip bir stil dünyası ve yenilikçi alan kullanımı sunuyor. Derin V gövde tasarımı, suyu verimli ve rahat bir şekilde keserken güveni arttırıyor. Bu tasarım, sektördeki en deneyimli deniz mimarlarından biri olan Quicksilver ekibinin bir sonucudur.

Quicksilver ile hayallerinizdeki tekneyi keşfedin! Quicksilver’ın arkasındaki ekibin parçası olan sektördeki en deneyimli deniz mimarlarından biri olduğunu gösteren bir videoyu izleyin.

Quicksilver, dünya lideri olan Brunswick Corporation’ın bir parçasıdır. Brunswick, eğlence tekneleri, deniz motorları ve deniz parçaları ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmıştır. Brunswick, dünya çapında 24 ülkede faaliyet göstermektedir ve ürünleri 170’den fazla pazarda satılmaktadır. Brunswick, eğlence amaçlı denizcilik pazarının geleceğini şekillendirmeye kararlıdır ve dünya çapında ünlü markalarından oluşan bir koleksiyon sunmaktadır.

Boats Group