DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Nauta Marin

Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 14:44

Nauta Marin

Nauta Marin: Denizcilikte Yeni Bir Heyecan ve Kalite Standartları

1999 yılında kurulan Nauta Marin, denizcilik endüstrisine yeni bir heyecan ve kalite standartları getirmiştir. Tecrübeli ekip ve modern üretim teknikleriyle, RTM, infüzyon ve el yatırma gibi çağımızın en kabul gören imalat sistemlerini kullanarak %100 marin malzemelerle seri üretim yapmaktadır. Her bir model ve teknede kalite, dengeli bir alt yapı, mükemmel tasarım ve her alanın maksimum verimlilikle kullanılması için özel olarak tasarlanmış geniş iç yapıya sahip ve sağlam gövdeye sahip tekneler üretmektedir.

Nauta Marin’in tekneleri, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli ve güvenli bir deniz yolculuğu geçirebilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Şirket, satış sonrası sınırsız müşteri desteği ve güler yüzlü personeli ile deniz dostlarının her zaman yanında yer alır.

Nauta Marin’in temel amacı, kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmak ve her bir teknenin kullanıcısına sorunsuz, kaliteli ve keyifli bir deniz deneyimi sunmaktır. Şirket, her bir koyda ve marinada bir Nauta teknenin bulunmasını hedeflerken, denizcilik tutkunlarının yeni bir yaşamı ve yepyeni ufukları keşfetmelerine olanak tanımaktadır.

Nauta Marin, denizcilik dünyasına getirdiği yenilikçi yaklaşımıyla ve kaliteli ürünleriyle sektörde önemli bir konuma sahiptir.

Boats Group